Наш магазин: staff-shop.com Посилання на весь асортимент рюкзаків та сумок : https://staff-shop.com/ua/g97412298-ryukzaki-bananki-dlya
Сумка-баул: висота 37 см, ширина 82 см, глубина 33 см.
Практична та зручна. Гарний помічник в поїздках, переїздках. Сумка має одне відділення на блискавці, гарну вмісткість. Гарне пошиття з щільного матеріалу, надійна фурнітура, буде служити довгий час.
Як замовити: Щоб зробити замовлення Вам необхідно натиснути на кнопку "КУПИТИ" і оформити замовлення. Найближчим часом Вам передзвонить наш менеджер для уточнення деталей замовлення і допоможе правильно підібрати розмір. (Велике прохання вказувати своє зростання та вагу в коментарях до замовлення). Доставка: Відправлення замовлень здійснюється щодня до 17:00 (крім суботи і неділі). Якщо ваше замовлення надійшло після 17:00, то обробляється воно вже наступного дня. Повідомляйте дані для доставки (місто, номер складу, ПІБ та тел. одержувача).
Порядок оформлення замовлення: Залишіть замовлення на сайті або зателефонуйте нам за вказаними контактними номерами Наш менеджер оперативно зв'яжеться з Вами для уточнення інформації на замовлення Оплатіть своє замовлення на картку «ПриватБанку» або оформіть післяплатою Відправимо в день оплати обраною Вами службою доставки до будь-якого куточку країни. Оплата: Передплата на картку Приват Банку: оплата через сервіс "Приват24", платіжні термінали Приват Банку, iBox (Реквізити картки надаються тільки після обробки Вашого замовлення менеджером).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Staff |
| Цвет | Серый |
| Пол | Унисекс |
| Ширина | 82 см |
| Состояние | Новое |
| Глубина | 33 см |
| Высота | 37 см |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип | Сумка |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Количество отделений | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 722,70 ₴








