Наш магазин: staff-shop.com Посилання на весь асортимент рюкзаків и бананок : https://staff-shop.com/ua/g97412298-ryukzaki-bananki-dlya
Рюкзак дитячий р.40х27х15 см.
Як замовити:
Щоб зробити замовлення Вам необхідно натиснути на кнопку "КУПИТИ" і оформити замовлення. Найближчим часом Вам передзвонить наш менеджер для уточнення деталей замовлення і допоможе правильно підібрати розмір. (Велике прохання вказувати своє зростання та вагу в коментарях до замовлення).
Доставка:
Відправлення замовлень здійснюється щодня до 17:00 (крім суботи і неділі). Якщо ваше замовлення надійшло після 17:00, то обробляється воно вже наступного дня.
Повідомляйте дані для доставки (місто, номер складу, ПІБ та тел. одержувача).
Порядок оформлення замовлення: Залишіть замовлення на сайті або зателефонуйте нам за вказаними контактними номерами Наш менеджер оперативно зв'яжеться з Вами для уточнення інформації на замовлення Оплатіть своє замовлення на картку «ПриватБанку» або оформіть післяплатою Відправимо в день оплати обраною Вами службою доставки до будь-якого куточку країни. Оплата: Передплата на картку Приват Банку: оплата через сервіс "Приват24", платіжні термінали Приват Банку, iBox (Реквізити картки надаються тільки після обробки Вашого замовлення менеджером).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Глубина | 15 см |
| Материал | Текстиль |
| Размер | Средний |
| Пол | Для мальчиков |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 27 см |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Высота | 40 см |
| Количество отделений | 2 |
| Производитель | Staff |
Информация для заказа
- Цена: 690 ₴







