Наш магазин: staff-shop.com Посилання на весь асортимент рюкзаків и бананок : https://staff-shop.com/ua/g97412298-ryukzaki-bananki-dlya
Дитяча сумка-бананка: довжина 15 см, ширина 34 см.
Цупка тканина, надійна фурнітура.
Як замовити: Щоб зробити замовлення Вам необхідно натиснути на кнопку "КУПИТИ" і оформити замовлення. Найближчим часом Вам передзвонить наш менеджер для уточнення деталей замовлення і допоможе правильно підібрати розмір. (Велике прохання вказувати своє зростання та вагу в коментарях до замовлення). Доставка: Відправлення замовлень здійснюється щодня до 17:00 (крім суботи і неділі). Якщо ваше замовлення надійшло після 17:00, то обробляється воно вже наступного дня. Повідомляйте дані для доставки (місто, номер складу, ПІБ та тел. одержувача).Порядок оформлення замовлення: Залишіть замовлення на сайті або зателефонуйте нам за вказаними контактними номерами Наш менеджер оперативно зв'яжеться з Вами для уточнення інформації на замовлення Оплатіть своє замовлення на картку «ПриватБанку» або оформіть післяплатою Відправимо в день оплати обраною Вами службою доставки до будь-якого куточку країни. Оплата: Передплата на картку Приват Банку: оплата через сервіс "Приват24", платіжні термінали Приват Банку, iBox (Реквізити картки надаються тільки після обробки Вашого замовлення менеджером).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Staff |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Сумка |
| Пол | Унисекс |
| Материал | Текстиль |
| Количество отделений | 2 |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 34 см |
| Высота | 17 см |
| Глубина | 7 см |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 188 ₴





