Наш магазин staff-shop.com
ПОСИЛАННЯ НА ВЕСЬ АСОРТИМЕНТ БІЛИЗНИ В ДИТЯЧЕ ЛІЖЕЧКО https://staff-shop.com/g22110166-detskoe-postelnoe-krovatku
В КОМПЛЕКТ ВХОДЯТЬ КОВДРА 110Х145 СМ
НАВОЛОЧКА: 60х40 см
ПІДКОВДРА НА РЕЗИНЦІ: 130х60 см.
ПРАННЯ= 40С
Як замовити:
Щоб зробити замовлення Вам необхідно натиснути на кнопку "КУПИТИ" і оформити замовлення. Найближчим часом Вам передзвонить наш менеджер для уточнення деталей замовлення і допоможе правильно підібрати розмір. (Велике прохання вказувати своє зростання та вагу в коментарях до замовлення).
Доставка:
Відправлення замовлень здійснюється щодня до 17:00 (крім суботи і неділі). Якщо ваше замовлення надійшло після 17:00, то обробляється воно вже наступного дня.
Повідомляйте дані для доставки (місто, номер складу, ПІБ та тел. одержувача).
Порядок оформлення замовлення: Залишіть замовлення на сайті або зателефонуйте нам за вказаними контактними номерами Наш менеджер оперативно зв'яжеться з Вами для уточнення інформації на замовлення Оплатіть своє замовлення на картку «ПриватБанку» або оформіть післяплатою Відправимо в день оплати обраною Вами службою доставки до будь-якого куточку країни. Оплата: Передплата на картку Приват Банку: оплата через сервіс "Приват24", платіжні термінали Приват Банку, iBox (Реквізити картки надаються тільки після обробки Вашого замовлення менеджером).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bona |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Для кроватки, колыбели |
| Пол | Унисекс |
| Тип ткани | Хлопок |
| Цвет | Разные цвета |
| Тематика декора, рисунка | Детская |
| Основные | |
| Тип комплекта | В кроватку |
| Плотность | 135 |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Размеры простыни | |
| Ширина простыни | 60 см |
| Длина простыни | 120 см |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 110 см |
| Длина пододеяльника | 145 см |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Длина наволочки | 40 см |
Информация для заказа
- Цена: 621 ₴/комплект





